Publikohen formacionet zyrtare të Milan-Juventus

Futboll

Publikohen formacionet zyrtare të Milan-Juventus

Më: 23 janar 2022 Në ora: 20:01
Publikohen formacionet zyrtare të Milan-Juventus

Milan-Juventus është supersfida që do të mbyllë të dielën në Serinë A.

Të dy ekipet janë ndër pertinentët për të fituar titullin dhe kjo ndeshje është kyçe.

Kuqezinjtë vijnë pas një humbje shokuese ndaj Specias dhe nuk duan të humbasin terren me kryesuesit pasi Interi dhe Napoli kanë fituar ndeshjet respektive. Juventusi nga ana tjetër ka fituar dy ndeshjet e fundit dhe synon triumfin e tretë radhazi.

Kjo ndeshje pritet të dhurojë spektakël mes dy prej skuadrave më prestigjioze të futbollit botëror.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat