Arsenali mund të befasohet, Vlahovic drejtë gjigantit të Serie-A

Futboll

Arsenali mund të befasohet, Vlahovic drejtë gjigantit të Serie-A

Më: 24 janar 2022 Në ora: 13:46
Dusan Vlahovic

Arsenali mund të mbetet shumë i zhgënjyer në përpjekjet e tyre për të transferuar sulmuesin e Fiorentinës, Dusan Vlahovic.

Pasi raportohet se lojtari është i interesuar t'i bashkohet Juventusit, raporton “Gazzetta dello Sport”.

“Topçinjtë” kanë prezantuar një ofertë për 21-vjeçarin, por ai po kërkon të qëndrojë në Itali për të provuar një sfidë të re.

Vlahovic është golashënuesi më i mirë në Serie-A deri më tani dhe ka zgjuar interesim të madh nga klubet më të mëdha evropiane.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat