Tjetër sulm ndaj Federatës Shqiptare të Futbollit!

Futboll

Tjetër sulm ndaj Federatës Shqiptare të Futbollit!

Më: 27 janar 2022 Në ora: 11:17
Tjetër sulm ndaj Federatës Shqiptare të Futbollit!

Erjon Veliaj nuk ndalet, tjetër sulm ndaj Federatës Shqiptare të Futbollit!

Erjon Veliaj nuk ndalet në sulmet e tij ndaj FSHF-së. Kryebashkiaku i kryeqytetit ka urdhëruar Inspektoriatin ndërtimor të Bashkisë së Tiranës të ushtrojë një kontroll të befasishëm në selinë e FSHF-së.

Ky kontroll i inspektioriatit ndërtimor në shtëpinë e futbollit ndodh pa asnjë paralajmërim apo shkrese njoftimi. Prania e inspektoriatit justifikohet me kontrollin e projektit të fushave.

Edhe kjo lëvizje e Bashkisë së kontrolluar nga Veliaj është në vazhdën e presioneve të vazhdueshme në kuadrin e zgjedhjeve në FSHF.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat