Vjosa fiton me rezultat të thellë ndaj Arbërisë

Futboll

Vjosa fiton me rezultat të thellë ndaj Arbërisë

Më: 27 janar 2022 Në ora: 19:19
Vjosa fiton me rezultat të thellë ndaj Arbërisë

Ndonëse ishin të suksesshëm gjatë stinorit vjeshtor në Ligën e Parë, Arbëria u përball me probleme të shumta në muajt e fundit.

Nga dobrajasit u larguan kryesia e klubit, stafi teknik dhe futbollistët kryesor të ekipit.

Sot, kuqezinjtë kanë zhvilluar një ndeshje kontrolluese ndaj skuadrës nga Liga e Dytë, Vjosa.

Skuadra nga Shtimja ishte e pamëshirshme ndaj Arbërisë të cilën e mposhti me rezultat të thellë, 5-1.

Golat për bardhekaltrit u realizuan nga Muhamet Krasniqi, Ilir Pollomi, Albijon Shurdhiqi, Ardit Gashidhe Çlirim Ramadani.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat