Bëhet i ditur orari i ndeshjeve të Kupës së Kosovës 

Futboll

Bëhet i ditur orari i ndeshjeve të Kupës së Kosovës 

Nga: Kemajl Goca Më: 29 janar 2022 Në ora: 11:36
Bëhet i ditur orari i ndeshjeve të Kupës së Kosovës 

Për tre ditë rresht (5-7 shkurt) do të zhvillohen ndeshjet e Kupës së Kosovës.

Me 5 shkurt Gjilani do të ballafaqohet me Dukagjinin, ndërsa me 6 shkurt Prishtina pret Drenicën e Drita i shkon Fushë Kosovës.

Ballkani sfidohet nga Malisheva e Llapi me 7 shkurt ndeshet me Ferizajn.  

Me 5 shkurt

Gjilani - Dukagjini
2 Korriku - Ramiz Sadiku
Onix - KEK-u
Ulpiana - Arbëria

E diel

Prishtina - Drenica
Ballkani - Malisheva
Fushë Kosova - Drita

7 shkurt
Ferizaj - Llapi

Ndeshjet fillojnë në orën 13.00

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat