Edon Zhegrova shpërthen me gol në Francë

Futboll

Edon Zhegrova shpërthen me gol në Francë

Më: 6 mars 2022 Në ora: 19:12
Edon Zhegrova shpërthen me gol në Francë

Edon Zhegrova ka shënuar golin e tij të parë me skuadërn e Lille.

Ylli i Kombëtares së Kosovës u inkuadrua në minutën e 83’të dhe shënoi golin e tij të parë me fanellën e kampionit aktual vetëm pas 8 minutash.

Zhegrova gjeti golin në minutën e 91’të të ndeshjes.

24 vjeçari shënoi kundër skuadrës së Clermont, klub ku luan Elbasan Rashani, për 4>0.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat