Modelja kroate konfirmon shtatëzaninë me futbollistin e Kosovës

Futboll

Modelja kroate konfirmon shtatëzaninë me futbollistin e Kosovës

Më: 18 mars 2022 Në ora: 22:31
Modelja kroate konfirmon shtatëzaninë me futbollistin e Kosovës

Tashmë nuk ka dilema, modelja kroate Angie Licious, është në një pritje të ëmbël me sulmuesin shqiptar të Kosovës, Lirim Kastrati.

Lajmi është konfirmuar nga vetë modelja, nëpërmjet fotos të postuar në “Instagram”.

Edhe në muajt e fundit të shtatëzanisë, ajo vazhdon të shkëlqej me linjat e saja, teksa duke gjithmonë joshëse.

Kohët e fundit në mediat rozë u përfol për një ndarje të çiftit, por tashmë ata pritet të hapin një kapitull të ri në jetën e tyre.

Për sa i përket Lirim Kastrati, sulmuesi nuk është se po kalon momente të mira në Poloni, aty ku luan te Legia, pasi minutazhi në fushë nuk është i mjaftueshëm, madje së fundmi ka humbur edhe vendin në përfaqësuesen e Kosovës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat