Media zvicerane paraqet formacionin e mundshëm të Zvicrës ndaj Kosovës

Futboll

Media zvicerane paraqet formacionin e mundshëm të Zvicrës ndaj Kosovës

Nga: Kemajl Goca Më: 29 mars 2022 Në ora: 12:03
Media zvicerane paraqet formacionin e mundshëm të Zvicrës ndaj Kosovës

Nuk dihet se si do të duket formacioni zyrtar i Kombëtares së Zvicrës ndaj Kosovës, në miqësore që do të zhvillohet sot në orën 18.00 në stadiumin “Letzigrund” në Zurich.

Media e njohur zvicerane “Blick” ka paraqitur formacionin e mundshëm të Zvicrës. 

Sipas këtij mediumi pritet që tre shqiptarë të startojnë nga minuta e parë, Xherdan Shaqiri, Granit Xhaka e Andi Zeqiri.    

Formacionet e mundshme të Zvicrës. Kobel; Lotomba, Elvedi, Cömert, Rodriguez; Sow, Xhaka; Okafor, Shaqiri, Zeqiri; Gavranoviç.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat