Shkëndija zhgënjen, ngec për 13 pikë nga kreu

Futboll

Shkëndija zhgënjen, ngec për 13 pikë nga kreu

Nga: K.G. Më: 3 prill 2022 Në ora: 16:58
Shkëndija zhgënjen, ngec për 13 pikë nga kreu

Shkëndija e Tetovës zhgënjeu keq me rezultat në Tetovë, duke u nda baras (0:0) me Borecin e Velesit. 

Tetovarët u orvatën me të gjitha forcat, por hasën në mbrojtje të fortë të rivalit.

Për Borecin është një pikë e madhe, ndërsa për Shkëndijen ky barazim është baras me humbje. 

Shkëndija renditet në vend të dytë me 48 pikë, ka 13 me pak se lideri Shkupi dhe Boreci është në pozitën e parafundit (11-të) me 14 sosh.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat