Portieri shqiptar nuk e nisi aspak mirë sezonin te Lazio

Futboll

Portieri shqiptar nuk e nisi aspak mirë sezonin te Lazio

Më: 6 prill 2022 Në ora: 17:22
Portieri shqiptar nuk e nisi aspak mirë sezonin te Lazio

Thomas Strakosha ende nuk ka vendosur se ku do të luajë në sezonin e ardhshëm.

Portieri shqiptar nuk e nisi aspak mirë sezonin te Lazio, duke e parë veten më shumë në stol sesa në fushë. Kjo e ka mërzitur “gardianin” shqiptar, që ende nuk ka vendosur se cili do të jetë destinacioni i ri.

“Corriere dello Sport” ka bërë me dije sot se Interi është në kërkim të një portieri, i aftë për të zëvendësuar Handanoviq në mënyrën më të mirë të mundshme.

Një nga emrat që është në listë, përveç Ospinës, është edhe ai i Thomas Strakoshës.

Fakti që këta të fundit janë në përfundim të kontratave respektive, kjo shton akoma më shumë mundësitë rreth një transferimi të mundshëm.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat