Ademi: Më vjen keq por duhet të vazhdojmë

Futboll

Ademi: Më vjen keq por duhet të vazhdojmë

Më: 27 prill 2022 Në ora: 18:06
Ademi: Më vjen keq por duhet të vazhdojmë

Trajnerit të skuadrës së Ulpianës, Fadil Ademit, i vjen keq që skuadra ka ardhur në këtë pozitë ku është tani.

Ai tha se stinori vjeshtor ka qenë shumë i dobët, dhe kjo ka bërë klubi t’i renditet në vendin e parafundit të tabelës.

Ulpiana të mërkurën u mposht 3:1 nga Drenica.

“Drenica e fitoi ndeshjen me meritë. Ishin më të motivuar, më agresivë se sa ne. Djemtë tanë e dhanë atë që mundën ta japin.

E uroj Drenicën, ndërsa ne do t’i përfundojmë ndeshjet. Normalisht që më vjen keq për skuadrën. Pjesën pranverore e kemi pasur me formë të keqe, një fitore, tri barazime e nëntë humbje.

Më vjen keq por duhet të vazhdojmë”, theksoi Ademi pas ndeshjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat