​“Mos u merakosni për atë punë”, reagimi epik i Munishit pas kualifikimit të Realit në finalen e Championsit

Futboll

​“Mos u merakosni për atë punë”, reagimi epik i Munishit pas kualifikimit të Realit në finalen e Championsit

Më: 5 maj 2022 Në ora: 06:27
Ancelotti me lojtarë

Real Madridi është kualifikuar në finalen e Ligës së Kampionëve pasi e ka eliminuar Manchester Cityn pas dy ndeshjeve në gjysmëfinale me rezultat të përgjithshëm 6-5.

Skuadra e Carlo Ancelotti bëri një përmbysje të madhe të rezultatit në minutat e fundit ndaj Cityt duke dëshmuar se është një skuadër që di se si t’i shkojë deri në fund kësaj gare.

Klualifikimi i Realit në finale ka gëzuar tej mase tifozët e kësaj skuadre, por ndër reagimet më interesante në rrjete sociale e ka bërë ish-trajneri i Gjilanit, Ismet Munishi.

Ai ka postuar në “Facebook” një fotografi të modifikuar të Carlo Ancelotti duke konsumuar cigare, i shoqëruar me disa lojtarë të Real Madridi dhe ia ka bashkangjitur mbishkrimin “Mos u merakosni për atë punë”, një shprehje kjo e shëndrruar në tren ditëve të fundit në rrjete sociale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat