Al Khelaifi në Madrid për të folur me Perez në lidhje me Mbappe!

Futboll

Al Khelaifi në Madrid për të folur me Perez në lidhje me Mbappe!

Më: 17 maj 2022 Në ora: 11:57
Al Khelaifi në Madrid për të folur me Perez në lidhje me Mbappe!

Al Khelaifi në Madrid për të folur me Perez në lidhje me Mbappe!

Sipas “El Chiringuito”, numri një i PSG-së, Nasser Al Khelaifi fluturoi në Madrid, së bashku me një delegacion, për biznes.

Motivimi i udhëtimit sipas programit është takimi me Florentino Perez, presidenti i Real Madrid, për një kontakt të lidhur me të ardhmen dhe Kylian Mbappe.

Ditën e djeshme “The Athletic” raportoi se tashmë Mbappe kishte arritur një marrëveshje personale me Real Madrid.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat