Ja shteti ku Tirana do përgatitet për Champions League

Futboll

Ja shteti ku Tirana do përgatitet për Champions League

Më: 18 maj 2022 Në ora: 14:00
Ja shteti ku Tirana do përgatitet për Champions League

Tirana është shpallur kampione e Superiores dhe në datën 26 maj do të luajë ndeshjen e fundit.

Menjëherë pas kësaj do të nisin ditët e pushimit për lojtarët.

Koha nuk premton pasi në fillim të korrikut nis edhe angazhimi në Europë.

Ekipi i Shehit ka vendosur që të zgjedh Turqinë si vendin ku do kryen përgatitjet në një zonë malore për të shmangur temperaturat e larta.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat