Kaka nuk i ndahet futbollit: Tani më mungon vetëm skuadra

Futboll

Kaka nuk i ndahet futbollit: Tani më mungon vetëm skuadra

Më: 19 maj 2022 Në ora: 12:29
Kaka nuk i ndahet futbollit: Tani më mungon vetëm skuadra

Ricardo Kaka, ish-lojtari i Milanit ka dhënë një lajm të madh në Instagram me një postim të bërë prej tij.

Para 5 vitesh ai hoqi takat e futbollit dhe së shpejti pritet të veshë këpucë serioze, kostum dhe kollare.

Fantazisti brazilian, fituesi i Topit të Artë në vitin 2007, pritet të vazhdojë karrierën e tij si trajner futbolli.

Kaka ka publikuar një foto ku duket qartë ai dhe licensa e trajnerit dhe më poshtë shkruan: “ Një tjetër kurs i kompletuar. Trajner me diplomë, tani më mungon vetëm skuadra!”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat