Baholli takon legjendën e futbollit brazilian 

Futboll

Baholli takon legjendën e futbollit brazilian 

Më: 20 maj 2022 Në ora: 16:15
Baholli takon legjendën e futbollit brazilian 

Ish futbollisti Shaban Baholli, aktualisht drejtor i klubit të futbollit 2 Korriku i Prishtinës, anëtar i Ligës së Parë të Kosovës, Grupi B, sot ka takuar legjendën e futbollit brazilian Gilberto Silva.  

“Drejtori Shaban Baholli, takon legjendën e futbollit brazilian, Gilberto Silva.

Ngjarja e madhe e njohur si "Fifa World Cup Trophy Tour", ka bërë të mundur që, për herë të parë, trofeu i Kupës së Botës të vij në Kosovë, e bashkë me të, edhe ylli i futbollit brazilian, Gilberto Silva.

Me këtë të fundit, në eventin e lartpërmendur të mbajtur sot në Prishtinë, pati mundësinë që të takohet drejtori i klubit tonë, Shaban Baholli. 

Drejtori ynë dhe ylli brazilian, pas bisedës disaminutëshe”, njofton KF 2 Korriku.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat