Inzaghi: Nesër asgjë nuk varet nga ne

Futboll

Inzaghi: Nesër asgjë nuk varet nga ne

Më: 21 maj 2022 Në ora: 13:36
Inzaghi: Nesër asgjë nuk varet nga ne

Ditën e nesërme, Inter dhe Milan luajnë ndeshjen e tyre të fundit dhe gjithashtu do të shpallet dhe fituesi i titullit, ku peshorja anohet nga Milan.

Në një konferencë për shtyp, Inzaghi është shprehur se asgjë nuk është në dorën e tyre nesër, por zikaltërit do të japin maksimumin e tyre.

Si e vlerësoni këtë ndeshje?

“Skuadra kishte një javë si çdo tjetër për t’u përgatitur për ndeshjen, ne kemi 90 minuta për të luajtur duke e ditur që nuk varet nga ne, por do të japim 120 % dhe pastaj do të shohim se çfarë do të ndodhë”, tha Inzaghi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat