Milani kampion pas 11 vitesh, Berisha uron kuqezinjtë

Futboll

Milani kampion pas 11 vitesh, Berisha uron kuqezinjtë

Më: 22 maj 2022 Në ora: 21:12
Milani kampion pas 11 vitesh, Berisha uron kuqezinjtë

Milani kampion pas 11 vitesh, Berisha uron kuqezinjtë me foton e veçantë.

Ish-Kyeministri i Shqipërisë, Sali Berisha ka uruar Milanin për triumfin në Serie A.

Berisha përmes një postimi në postimi në Facebook shkruan:

Pas 11 vitesh Milani rikthet kampion! Urime! sb”, duke bashkangjitur një foto me ish-drejtorin sportiv të Milanit Adriano Galliani.

Ndërkohë, Milani fitoi titullin e 19 në historinë e Serie A.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat