Vjosa mburret me këta lojtarë: Top golashënuesit

Futboll

Vjosa mburret me këta lojtarë: Top golashënuesit

Nga: K.G. Më: 24 maj 2022 Në ora: 13:15
Vjosa mburret me këta lojtarë: Top golashënuesit

Vjosa e Shtimes është anëtar i ri i Ligës së Parë të Kosovës.

Klub që ka në radhët e saja edhe futbollistin me përvojë Përparim Livoreka. 

Klubi mburret që ka tre golashënuesit më të mirë.

“Top golashënuesit e KF Vjosa, që i prinë sulmit për të na dërguar në ligën e parë të Kosovës.

Ardit Gashi 18 gola, Përparim Livoreka 15 e Muhamet Krasniqi 10”, shkruan në faqen e klubit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat