Roma organizon tre fluturime për familjarët dhe të afërmit e futbollistëve

Futboll

Roma organizon tre fluturime për familjarët dhe të afërmit e futbollistëve

Më: 24 maj 2022 Në ora: 13:34
Roma organizon tre fluturime për familjarët dhe të afërmit e futbollistëve

Roma organizon tre fluturime për familjarët dhe të afërmit e futbollistëve!

Pasi ka përfunduar seancën stërvitore 60-minutëshe në Trigoria, klubi i Romës ka marrë avionin për të mbërritur në Tiranë, aty ku nesër në mbrëmje do të kërkojë të shkruajë e para emrin në librin e artë të fituesve të Conference League, kompeticionit më të ri të UEFA-s.

Të besuarit e Jose Mourinhos nuk do të jenë vetëm në Tiranë, pasi krahas shumë tifozëve, do të shoqërohen edhe nga të familjarë, të afërm e zyrtarë të klubit, teksa burime pranë verdhekuqve zbulojnë se janë organizuar tre fluturime çarter nga kryeqyteti italian në atë shqiptar.

Të gjithë futbollistëve u janë vënë në dispozicion nga 4 bileta për t’i shpërndarë për të afërm e miq, ndërsa Friedkin ka ftuar edhe të gjithë punonjësit e klubit, teksa tre çarterat pritet të ulen në Tiranë paraditen e nesërme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat