Ademi: Krenari dhe privilegj për futbollin kombëtar 

Futboll

Ademi: Krenari dhe privilegj për futbollin kombëtar 

Më: 24 maj 2022 Në ora: 13:55
Ademi: Krenari dhe privilegj për futbollin kombëtar 

Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, tha se është kënaqësi të jesh në ngjarje të mëdha, siç është finalja e Europa League.

“Kënaqësi të jesh pjesë e eventeve të tilla të rëndësisë së veçantë, siç është organizimi i finales së Conference League në Tiranë. 

E përgëzoj z. Duka dhe FSHF-në  për organizimin perfekt. 

Krenari dhe privilegj për futbollin kombëtar, e sidomos për shqiptarin e parë në qeverinë e futbollit evropian (UEFA), z. Armand Duka.

Faleminderit!”, ka shkruar Ademi n profilin e tij në facebook.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat