Tifozët e Feyenoord rrahin brutalisht qytetarin në Tiranë

Futboll

Tifozët e Feyenoord rrahin brutalisht qytetarin në Tiranë

Më: 24 maj 2022 Në ora: 20:29
Tifozët e Feyenoord rrahin brutalisht qytetarin në Tiranë

Tifozët e Feyenoord rrahin brutalisht qytetarin në Tiranë, transportohet në spital në gjendje të rëndë!

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e kësaj të marte në Tiranë.

Burime bëjnë me dije se një shtetas shqiptar është rrahur në mënyrë brutale nga tifozët e ekipit të Fejnordit.

Sipas informacioneve paraprake ai është transportuar në spital në gjendje të rëndë për jetën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat