​Holandezët rrahin shqiptarin, ai vrapon drejt policëve për të shpëtuar

Futboll

​Holandezët rrahin shqiptarin, ai vrapon drejt policëve për të shpëtuar

Më: 25 maj 2022 Në ora: 22:43
Tifozi shqiptar

Një ngjarje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në pedonalen e Tiranës, ku tifozët holandezë kanë sulmuar një shqiptar.

Në video shihet se si shqiptari është sulmuar nga një grup personash dhe më pas ka rendur drejt policëve për të shpëtuar.

Situata në Tiranë mbetet e tensionuar, ndërsa forca të shumta policie janë shpërndarë në zonat më problematike.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat