Lojtari i kombëtares kapet “mat” nga bashkëshortja e tij, i lexon mesazhet e telefonit

Futboll

Lojtari i kombëtares kapet “mat” nga bashkëshortja e tij, i lexon mesazhet e telefonit

Më: 11 qershor 2022 Në ora: 17:34
Lojtari i kombëtares kapet “mat” nga bashkëshortja e tij, i lexon mesazhet e telefonit

Ylli i kombëtares angleze u dëbua nga partnerja e tij pasi shpenzoi 55,000 paund për një eskortë me të cilën “ra në dashuri”.

Ai e bombardoi atë me mesazhe dhe merrte foto të me përmbajtje erotike, edhe kur kujdesej për fëmijët e tij.

Futbollisti, të cilin nuk i është përmendur emri , ishte kapur edhe më parë, por u zotua se do të ndryshonte.

Sipas “The Sun”, ai i jepte një biondeje të eskortës 35 mijë paund në muaj për të parë fotot e saj apo për të kaluar momente intime me të.

20 mijë paund të tjera shkuan për dhurata, duke përfshirë një gjerdan prej 2,500 paund dhe hotele.

Ai gjithashtu i dërgoi asaj “mijëra” mesazhe, duke e parë një herë kur pretendonte se po vizitonte nënën e tij të sëmurë.

Por dyshimet e partneres së tij u ngritën kur ai po hynte vonë në shtëpi dhe po “mbronte telefonin e tij”, pasi mbërriti me erë parfumi.

Zonja e tij, e cila ndau frikën e saj me miqtë dhe grupin WhatsApp të Wags të ekipit të tij Prem, tha se ishte një “erë e kalbur, me lule”.

Mashtrimi i tij u konfirmua kur ai la telefonin jashtë ndërsa bënte dush, dhe ajo pa fotot dhe mesazhet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat