Di Maria i tregon Juventusit se kur do të marrë vendimin

Futboll

Di Maria i tregon Juventusit se kur do të marrë vendimin

Më: 19 qershor 2022 Në ora: 11:28
Di Maria i tregon Juventusit se kur do të marrë vendimin

Di Maria i tregon Juventusit se kur do të marrë vendimin e tij përfundimtar!    

Anësori argjentinas Angel di Maria së shpejti do të japë përgjigjen e tij për ofertën e kontratës me Juventus.

Negociatat mes 34-vjeçarit anësor dhe gjigantëve torinezë kanë vazhduar që nga muaji i kaluar. Pasi u largua nga PSG si lojtar i lirë, Di Maria mori oferta nga Juventus dhe Barcelona.

Sipas Sky Sport, fati i transferimit të Argjentinasit te Juventusi do të vendoset në orët në vijim. Futbollisti i ka thënë tashmë drejtuesve të Juves se përgjigja e tij do të jetë gati të hënën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat