Krivanjeva: Më knaqësi zgjodha Gjilanin

Futboll

Krivanjeva: Më knaqësi zgjodha Gjilanin

Më: 22 qershor 2022 Në ora: 11:35
Krivanjeva: Më knaqësi zgjodha Gjilanin

Transferimi i parë nën epokën e Zekirija Ramadanit është Besart Krivanjeva, qendërmbrojtësi ka nënshkruar kontratë me “Skifterët” deri në vitin 2024.

Krivanjeva është bashkuar me trajnerin Ramadani përsëri, ku më parë ishin pjesë e Kategorisë Superiore me Egnatinë.

Për herë të parë, mbrojtësi flet për faqen zyrtare të klubit, duke premtuar maksimumin me kuqebardhët.

“Falenderoj drejtuesit dhe stafin teknik për besimin që patën ndaj meje. Po ashtu edhe bashkëlojtarët për mikëpritjen e ngrohtë, e cila më bën të ndihem sikurse në shtëpi

Jam bashku një projekti, i cili është ambicioz dhe me synime të mëdha

Premtoj që do jap gjithçka nga vetja që klubi t’i arrijë synimet e veta

Ndeshjet e Evropës janë objektivi ynë primar, pastaj radhën do ta ketë kampionati, pasi që kemi çfarë të ofrojmë”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat