Ekipi i ri i Armando Brojës futet në kompani bastesh

Futboll

Ekipi i ri i Armando Brojës futet në kompani bastesh

Më: 24 qershor 2022 Në ora: 18:05
Ekipi i ri i Armando Brojës futet në kompani bastesh

E ardhmja e Armando Brojës mbetet një enigmë. Mes dëshirës për të zënë një vend në ekipin e Chelsea-t dhe ofertave të shumta që i kanë mbërritur, zgjedhja e klubit dhe e sulmuesit shqiptar mbetet ende e dyzuar.

Tashmë në këtë çështje janë përfshirë edhe kompanitë e basteve.

Tifozët mund të fitojnë para duke gjetur të ardhmen e lojtarit 20-vjeçar. Ëest Ham United shihet më favoriti për të blerë kartonin e Brojës, teksa mban koefiçentin 2.25.

Ndërkohë ekipet e tjera të kuotuara janë Napoli me 3.75, Arsenali dhe Southampton-i me koefiçentin 17.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat