Te Partizani pritet që Rexhepi të kalojë në plan të dytë Alban Hoxhën

Futboll

Te Partizani pritet që Rexhepi të kalojë në plan të dytë Alban Hoxhën

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 18:42
Te Partizani pritet që Rexhepi të kalojë në plan të dytë Alban Hoxhën

Një nga afrimet më cilësore te Partizani deri tani është ajo e portës. Bekim Rexhepi shkëlqeu në sezonin e kaluar në Superiore duke treguar të gjithë vlerat që zotëron.

Ky gardian pritet që ta largojë Alban Hoxhën nga vendi i titullarit, për ta kaluar në plan të dytë.

Po e njëjta mënyrë si në fakt edhe Tirana veproi me Likën, portierin me eksperiencë.

Në fund marrja e Visar Bekajt rezultoi jo vetëm goditje e duhur, por mund të themi se në kampionatin e fituar në sezonin që lamë pas, shumë merita i takonin edhe këtij portieri për vetë situatat që ka shpëtuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat