Gazmend Haliti: Jemi rritur me gazetën “Bota sot”

Futboll

Gazmend Haliti: Jemi rritur me gazetën “Bota sot”

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 19:33
Gazmend Haliti: Jemi rritur me gazetën “Bota sot”

Ish futbollisti i mirënjohur, Gazmend Haliti, uron 27 vjetorin e gazetës “Bota sot”, duke thënë se është  rritur me këtë gazetë.
Haliti shprehet se “Bota sot”, shquhet me lajme të shpejta e të sakta.  

“Urime ‘Bota sot’.

Jemi rritur me gazetën “Bota sot” dhe vazhdojmë të informohemi shpejtë të gjithë sportistët!

Informacionet e shpejta për të gjitha sportet, ku merita të veçanta ka gazetari i mirënjohur Kemajl Goca, për punën profesionale, për çka e përgëzoi! 

Uroj përvjetorin e 27-të, duke ju dëshiruar shumë vite të suksesshme!”, uron Haliti, aktualisht trajner.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat