Abdyl Bellopoja: Shumë urime për gazetën “Bota sot”, për punën e palodhshme

Futboll

Abdyl Bellopoja: Shumë urime për gazetën “Bota sot”, për punën e palodhshme

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 20:01
Abdyl Bellopoja:

Legjenda e futbollit të Kosovës Abdyl Bellopoja, ka fjalët me të përzemërta për gazetën kombëtare “Bota sot”.

Ish futbollisti i gjeneratës së artë të Prishtinës, thotë se “Bota sot” është një dritare e fuqishme e futbollit dhe e sportit në përgjithësi.

“Bota sot” shkruan pareshtur për futbollin dhe për të gjitha sportet duke i trajtuar në mënyrë profesionale. 

Shumë urime për punën e palodhshme, ju lumtë!”, uron Bellopoja.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat