Shaban Maloku: Urime përvjetori i gazetës ‘Bota sot’ 

Futboll

Shaban Maloku: Urime përvjetori i gazetës ‘Bota sot’ 

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 23:20
Shaban Maloku

Ish futbollisti Shaban Maloku uron përvjetorin e gazetës “Bota sot”.

Maloku tha se “Bota sot”, në përgjithësi ka përcjellur aktivitetet sportive.

Ai kujton edhe kohën kur luante në diasporë dhe “Bota sot” vazhdimisht përcillte ngjarjet e futbollit.  

“Urime përvjetori i gazetës ‘Bota sot’ dhe respekt të pafund për kontributin e juaj”, uron Shabani.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat