Shefqet Kurti: Urime përvjetori gazeta ‘Bota sot’ e preferuara e kombit 

Futboll

Shefqet Kurti: Urime përvjetori gazeta ‘Bota sot’ e preferuara e kombit 

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 23:59
Shefqet Kurti: Urime përvjetori gazeta ‘Bota sot’ e preferuara e kombit 

Ish futbollisti i mirënjohur, Shefqet Kurti, uron 27 vjetorin e gazetës “Bota sot”.

Kurti tha se “Bota sot” është gazetë e gjithanshme dhe e preferuara e kombit shqiptar. 

“Urime përvjetori gazeta ‘Bota sot’ e preferuara e kombit. 

Respekt për gazetarin Kemajl Goca, si gazetar dhe njeri i palodhshëm”, uron Kurti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat