Fehmi Podvorica: Urime për gazetën “Bota sot”, është më e mira 

Futboll

Fehmi Podvorica: Urime për gazetën “Bota sot”, është më e mira 

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 00:49
Fehmi Podvorica

Ish futbollisti i mirënjohur, Fehmi Podvorica, uron 27 vjetorin e gazetës “Bota sot”.

Ish futbollisti i gjeneratës së sakrificës, tha se “Bota sot”, në asnjë rrethanë nuk i harron sportistët që lanë gjurmë.

Podvorica çmon lart rolin e gazetës “Bota sot”. 

“Urime për gazetën “Bota sot”. Është gazeta më e mira me gazetarin Kemajë Goca”, uron Podvorica.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat