Haliti është paraqitur vetëm në një ndeshje me Prishtinën

Futboll

Haliti është paraqitur vetëm në një ndeshje me Prishtinën

Më: 30 qershor 2022 Në ora: 13:19
Haliti është paraqitur vetëm në një ndeshje me Prishtinën

Futbollisti i radhës që largohet nga FC Prishtina është mbrojtësi Ahmet Haliti.

Ky i fundit iu bashkua “bardhekaltërve” në pjesën e dytë të edicionit të kaluar derisa është përballur edhe me një lëndim duke mos arritur që ta shfaq më të mirën e tij. 

Haliti është paraqitur vetëm në një ndeshje me Prishtinën, skuadër me të cilën ka luajtur edhe vite më parë.

Klubi kryeqytetas i dëshiron shëndet e suksese në karrierën futbollistit shtatlartë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat