Futbollisti i kombëtares angleze kryen nesër vizitat mjekësore!

Futboll

Futbollisti i kombëtares angleze kryen nesër vizitat mjekësore!

Më: 30 qershor 2022 Në ora: 18:49
Kalvin Filips

Futbollisti i kombëtares angleze kryen nesër vizitat mjekësore!

Mançester Siti duket se ka mbyllur marrëveshjen për transferimin e futbollistit anglez, Kalvin Filips, i cili do të kryej vizitat mjekësore ditën e nesërme.

Sipas raportimeve nga “Sky Sport UK”, 26-vjeçari pritet të mbërrij në Mançester ditën e nesërme ku do të kompletohet transferimi i tij pas firmës në kontratë.

Siti arriti një marrëveshje me Lidsin për 50 milionë euro, me futbollistin që do të firmosi një kontratë 5-vjeçare me skuadrën e re.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat