Guardiola nuk dëshiron të heqë qafe portugezin e tij

Futboll

Guardiola nuk dëshiron të heqë qafe portugezin e tij

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 12:39
Bernardo Silva

Çmimi joreal i Cityt për Bernardon!

Bernardo Silva i Manchester Cityt është një tjetër lojtar që kërkohet nga Barcelona.

Mediat angleze bëjnë të ditur se Manchester City kërkon hiç më pak se 100 milionë euro për Bernardo Silvën, por për të gjithë është e qartë se ky çmim është joreal.

Guardiola nuk dëshiron të heqë qafe portugezin e tij kaq lehtë, por mësohet së Bernardo do të ishte i lumtur të kalonte te Barça. Negociatat janë mes Barcelonës dhe Cityt janë duke vazhduar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat