Egzon Kurteshi ka disa oferta, brenda pak ditëve përcaktohet 

Futboll

Egzon Kurteshi ka disa oferta, brenda pak ditëve përcaktohet 

Nga: K. Goca Më: 2 korrik 2022 Në ora: 13:07
Egzon Kurteshi, me të kaltrat

Egzon Kurteshi është lojtar i lirë. Mbrojtësi është paraqitur me sukses në e edicionin e fundit të Ligës së Parë të Kosovës, për skuadrën e Rahovecit.

Merret vesh se futbollisti është në negociata me disa skuadra por emrat nuk bëhen të ditur.

Kurteshi pritet të vendos brenda javës së ardhshme për të ardhmen e tij.

Burimet tona bëjnë të ditur se Kurteshi është duke shqyrtuar ofertat e pastaj të vendos.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat