Vushtrria prezanton transferimin e ri, nënshkruan me mesfushorin

Futboll

Vushtrria prezanton transferimin e ri, nënshkruan me mesfushorin

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 16:42
Vushtrria

FC Vushtrria është njëra nga skuadrat më aktive të Ligës së Parë në merkaton verore. 

Klubi vushtrrias sot ka prezantuar transferimin e ri, Zeki Ademin,.

Ademi luan në pozitën e mesfushorit dhe së fundmi ka qenë pjesë e KF Onix. Ai më parë ka luajtur edhe te Trepça ’89.

"Zeki Ademi nënshkruan për FC Vushtrrinë

Vushtrriasi që luan në pozitën e mesfushorit është pjesë e rëndësishme e projektit të klubit dhe është vlerësuar nga klubi ynë.

Zeki Ademi së fundmi ishte pjesë e KF Onix, ndërsa më parë ka luajtur për KF Treça89. Këtë sezon do t’i bartë ngjyrat e klubit tonë", njofton FC Vushtrria.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat