Javën e ardhshme, Juventusi zyrtarizon Pogban dhe Di Marian

Futboll

Javën e ardhshme, Juventusi zyrtarizon Pogban dhe Di Marian

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 08:11
Angel Di Marian dhe Paul Pogban. 

Juventusi do t’i zyrtarizojë javën e ardhshme Angel Di Marian dhe Paul Pogban. 

Kështu të paktën bën të ditur Fabrizio Romano, sipas të cilit tashmë gjithçka ka përfunduar dhe kanë mbetur vetëm disa çështje formale.

Të dy lojtarët do të merren me parametra zero, pasi dihet se iu kanë skaduar kontratat me klubet e tyre paraprake.

Për Di Marian kjo do të jetë eksperienca e parë në Serie A, ndryshe nga Pogba që kthehet tek ish-skuadra që e bëri lojtar të klasit botëror.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat