Gjilani kërkon përkrahjen e Skifterave në "Fadil Vokrri"

Futboll

Gjilani kërkon përkrahjen e Skifterave në "Fadil Vokrri"

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 20:22
Gjilani kërkon përkrahjen e Skifterave në "Fadil Vokrri"

Dita e enjte është e rezervuar për klubet shqiptare të cilat do të paraqiten në garat evropiane.

Sport Club “Gjilani” në kuadër të Ligës së Konferencës do të përballen me skuadrën nga Letonia, Liepaja.

Tashmë “kuqebardhët”  bëjnë thirrje që të përkrahet klubi në stadiumin “Fadil Vokrri”.

“Nga Ohri në “Fadil Vokrri” të kryeqytetit. Enea, Dabi dhe Cale kanë një mesazh për ju. 7 Korrik është data”, shkruan faqja zyrtare e klubit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat