Klubi spanjoll i ofron Lazios 5.5 milion euro për Muriqin!

Futboll

Klubi spanjoll i ofron Lazios 5.5 milion euro për Muriqin!

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 22:59
Muriqi

Shkëlqeu te Mallorca, klubi spanjoll i ofron Lazios 5.5 milion euro për Muriqin!

Sulmuesi Vedat Muriqi vazhdon të mbetet në synimet e Mallorca-s.

Klubi i ofroi paraqitje kaq të mirë që nga ardhja e tij në janarin e kaluar.

Më 1 korrik, ai u rikthye te Lazio, i cili mbetet i vendosur në kërkimin e 10 milionë eurove për futbollistin e tij, ndërsa klubi spanjoll ofron 5.5 milion euro.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat