Shtohen dyshimet – Partey nuk ka udhëtuar me skuadrën

Futboll

Shtohen dyshimet – Partey nuk ka udhëtuar me skuadrën

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 17:16
Thomas Partey

Janë shtuar edhe më shumë dyshimet se Thomas Partey është lojtari për të cilin u raportua dje se u arrestua nga policia londineze me akuzën për përdhunim.

Është pikërisht Chris Weatley i cili thotë se mesfushori nuk ka udhëtuar me Arsenalin për turin parasezonal në Gjermani.

I njëjti orë më parë e tha të kundërtën, por siç duket informacioni tashmë është konfirmuar dhe bëhet fjalë pikërisht për ganezin.

Gjithsesi, ende nuk janë dhënë detaje të plota se kush është lojtari i arrestuar nga policia londineze.

Ajo që u tha ishte se lojtari i arrestuar ishte i moshës 27 – 29 vjeçare. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat