Hyka ishte një prurje e bujshme për Superioren, por...

Futboll

Hyka ishte një prurje e bujshme për Superioren, por...

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 13:56
Hyka ishte një prurje e bujshme për Superioren, por...

Jahmir Hyka ishte një prurje e bujshme për Superioren.

Por ky lojtar nuk arriti në asnjë moment që të përmbushte pritshmëritë për të.

Së fundmi Teuta ka njoftuar mbylljen e bashkëpunimit.

“KF Teuta komunikon mbylljen e bashkëpunimit me futbollistët Asion Daja, Jahmir Hyka, dhe Reuben Acquah.

Klubi i falenderon te tre futbollistët për angazhimin dhe kontributin e dhënë me fanellën ‘blu’, duke u dëshiruar shumë fat dhe sukses në karrierën sportive”, shkruhet në reagim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat