Chelsea, dy përforcime në mbrojtje deri në fund të javës!

Futboll

Chelsea, dy përforcime në mbrojtje deri në fund të javës!

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 13:58
Chelsea, dy përforcime

Chelsea, dy përforcime në mbrojtje deri në fund të javës!

Matijs de Ligt dhe Natan Ake, këto janë dy objektivat e Çellsit për repartin e mbrojtjes për sezonin e ardhshëm.

Sipas të përditshmes “Standard”, trajneri i Chelseat, Tomas Tushel dëshiron të rregullojë këtë repart të ekipit sa më shpejtë të jetë e mundur dhe shpresojnë që të ndodh deri në fund të kësaj jave.

Klubi londinez po kryen negociata si me Juventus ashtu edhe me Man. Sitin,  dhe po nxiton të përcaktojë të ardhmen e tyre.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat