Buduçnosti lëshon në shitje biletat për ndeshjen me fituesin e Kupës së Kosovës 

Futboll

Buduçnosti lëshon në shitje biletat për ndeshjen me fituesin e Kupës së Kosovës 

Nga: K.G. Më: 6 korrik 2022 Në ora: 14:33
Recepcioni i klubit malazez

Fituesi i Kupës së Kosovës, Llapi i Podujevës, nesër (20.30) në Podgoricë do të përballet me Buduçnostin, në ndeshjen e parë të xhiros së parë të kualifikimeve për Conference League në futboll. 

Skuadra e njohur malazeze ka lëshuar në shitje biletat! 

Çmimet e biletave për ndeshjen kualifikuese të Conferencës League:

Tribuna Perëndimore - sektorët C dhe D - pesë euro

Tribuna Perëndimore - sektorët A, B, E dhe F - katër euro

Tribuna Lindore - sektorët C, D dhe E - katër euro

Tribuna lindore – sektorët A, B, F dhe G - tre euro

Tribuna veriore - dy euro

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat