Drita triumfon ndaj Vllaznisë

Futboll

Drita triumfon ndaj Vllaznisë

Më: 7 gusht 2022 Në ora: 20:34
Drita

Drita ka arritur fitore në ndeshje miqësore ndaj Vllaznisë së Pozhoranit.

Dy skuadrat rajonale luajtën në stadiumin e qytetit në Gjilan, ku fitorja i takoi bardhekaltërve me rezultat të pastër 2:0.

Të dy golat për Dritën në këtë takim u shënuan nga sulmuesi i talentuar Albin Taahiri.

Vlen të theksohet se trajneri Ardian Nuhiu iu dha hapësirë të gjithë futbollistëve për të luajtur në këtë sfidë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat