Napoli lë Kepan në pritje, kthen sytë nga Navasi

Futboll

Napoli lë Kepan në pritje, kthen sytë nga Navasi

Më: 9 gusht 2022 Në ora: 00:06
Keylor Navas

Keylor Navas mund të jetë portieri i ardhshëm i skuadrës së Napoli.

Skuadra italiane tash e sa kohë është në kërkim të një portieri dhe Kepa Arrizabalaga ishte në mesin e më të pëlqyerve.

Gjithsesi, Napoli e ka lënë në pritje portierin spanjoll për pak kohë. Raportime të mediave italiane thonë se ka një emër të ri në radar.

Keylor Navas i Paris Saint-Germain mund të jetë emri që kalon në ‘Diego Armando Maradona’.

Mbetet të shihet nëse ‘Partenopei’ do të arrijnë marrëveshje me portierin latin.

Luciano Spalletti e do me çdo kusht një portier në skuadër, pas largimit të David Ospina.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat