Dy lojtarë të Barcelonës kanë kaluar mbrëmjen me Messin

Futboll

Dy lojtarë të Barcelonës kanë kaluar mbrëmjen me Messin

Më: 9 gusht 2022 Në ora: 18:48
Messi

Pasi mposhtën Clermontin (5:0) në turin hapës të kampionatit francez, lojtarët e PSG-së morën ditë pushimi.

Lionel Messi vendosi ta shfrytëzojë këtë kohë për të shkuar te Barcelona. Atje, ylli argjentinas kishte darkuar në një shoqëri të madhe.

Në mesin e atyre që kaluan mbrëmjen në një restorant luksoz në shoqërinë e Messit ishin dy lojtarë të Barcelonës Sergio Busquets dhe Jordi Alba. Të pranishëm në darkë ishin edhe dy nga bashkëlojtarët aktualë të Lionelit, Leandro Paredes dhe Marco Verratti.

Mudpo Deportivo flet për të gjitha këto, duke dhënë një foto të një shoqërie gazmore.

Kohët e fundit ka pasur shumë spekulime në shtyp për një rikthim të mundshëm të Lionel Messit në Barcelonë verën e ardhshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat