Formacionet zyrtare, Shkupi kërkon përmbysjen e madhe

Futboll

Formacionet zyrtare, Shkupi kërkon përmbysjen e madhe

Më: 9 gusht 2022 Në ora: 20:04
Formacionet zyrtare, Shkupi kërkon përmbysjen e madhe

Shkupi pret irlandezët e Shamrock Rovers në “Tose Proeski” me synimin për të përmbysur humbjen 3-1 në ndeshjen e parë dhe për të vijuar aventurën në Europa League.

Trajner Sedloski ka ndarë mendjen për formacionin që do të hedhë nga minuta e parë e sfidës që do të transmetohet live dhe ekskluzivisht në ekranin e SuperSport 2, duke nisur nga ora 21:00.

Formacionet zyrtare:

Shkupi: Naumovski; Sheji, Margvelashvili, Faustin, Timovski; Ali, Alvarez, Putita; Georgiev, Adetunji, Albert Lamane
Shamrock: Mannus; Grace, Cleary, Hoare; Finn, Towell, Watts, O’Neill, Lyons; Gaffney, Greene.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat