Trepça ’89 përforcohet

Futboll

Trepça ’89 përforcohet

Më: 10 gusht 2022 Në ora: 23:53
Trepça ’89 përforcohet

Guri Hana është afrimi i ri i Trepça’89. Për përforcimin ka njoftuar vetë klubi mitrovicas.

"Klubi i Futbollit Trepça’89 njofton afrimin e lojtarit Guri Hana, 20 vjeçari ka firmosur me Minatorët për 3 sezonet e ardhshme.

Guri ka përforcuar ekipën në repartin defanziv si qendërmbrojtës, ku në të kaluarën ishte pjesë e skuadrave si 2 Korriku, Besa e Pejës ku pat paraqitje dhe në Superligën e Kosovës dhe së fundmi në KF Ramiz Sadiku.

Gurit i urojmë shum suksese në fanellën gjelbërtebardhë", ka shkruar klubi mitrovicas.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat